Fotball
Stor Skeid-skuffelse etter tap: – Jeg er så jævlig skuffa
(Skeid – Ull/Kisa 0-2). Etter å ha åpnet med ti poeng og ingen tap i de fire første seriekampene, kom det første tapet for Skeid lørdag da de tapte 0-2 for Ull/Kisa. Etter kampen var flere av spillerne svært skuffet.
Det ville seg ikke for Skeid lørdag.
Even Lübeck
NORDRE ÅSEN (Dagsavisen): I comebacket til PostNord-ligaen har Skeid levert varene fram til lørdagens kamp mot Ull/Kisa. De fire første kampene mot Tromsdalen, Strindheim, Kjelsås og Follo hadde gitt ti poeng etter tre seire og en uavgjort, som holdt til 2. plass.
Men mot Ull/Kisa gikk det meste som kunne gå galt, galt. Skeid hadde det meste av banespillet, men klarte ikke den berømte ballen i mål. Da gikk det som det måtte gå – med tap og stor skuffelse.
– Jeg har egentlig ingen tanker. Jeg er så jævlig skuffa. Vet ikke hva jeg skal si. Jeg vet ikke. Jeg hadde tro på at vi skulle være mye bedre i dag. Det er hele laget sin feil. Vi må tilbake til treningshverdagen, sier Thor Lange.