Nyheter

Mange vil ta «nye Fjell» i øyesyn

Tirsdag kommer en ny gruppe «kommuneturister» til Drammen. En nyinnviet storstue er målet for turen.

Nyinnviede Arena Fjell er allerede i ferd med å bli et yndet utfluktsmål og konferansested når departementer og rikspolitikere skal samles utenfor Oslo.
Nyinnviede Arena Fjell er allerede i ferd med å bli et yndet utfluktsmål og konferansested når departementer og rikspolitikere skal samles utenfor Oslo.
Publisert Sist oppdatert

Nyinnviede Arena Fjell er allerede i ferd med å bli et yndet utfluktsmål og konferansested når departementer og rikspolitikere skal samles utenfor Oslo. Så sent som 6. desember i fjor kunne ordfører Tore Opdal Hansen klippe snora for nærmiljøsenteret Arena Fjell, som i tillegg til å huse bibliotek og kommunale tjenester har den moderne gymsalen Fjellhallen integrert.

Torsdag kom en Vålerengabuss lastet med deltakere på en konferanse i regi av Husbanken og kommunal- og moderniseringsdepartementet på besøk til boligområdet, der de fikk omvisning før konferanseprogrammet startet i storstua med panoramautsikt over byen og fjorden.

LES MER HER: Viste fram Fjell

Hei
Du må ha et aktivt abonnement for å lese videre

5 uker - 5 kroner

KJØP

Powered by Labrador CMS