Se fullt program lenger ned i saken.
Norge tapte kvartfinalen for Spania (31-26).
Dermed var Norge ute av VM.
Årets verdensmester er Danmark etter at de slo Sverige i finalen.
Søndag 31. januar
14.30: Bronsefinale: Spania – Frankrike (35-29)
18.30: Finale: Sverige – Danmark (24-26)
Les kommentar: «Fotballen blir slettes ikke mer rettferdig med VAR. Hva er da vitsen?»
Norges spilte kamper:
Torsdag 14. januar 20.30: Norge – Frankrike (24-28)
Lørdag 16. januar 20.30: Sveits – Norge (25-31)
Mandag 18. januar 20.30: Norge – Østerrike (38-29)
Onsdag 20. januar 20.30: Portugal – Norge (28-29)
Fredag 22. januar 20.30: Norge – Algerie (36-23)
Søndag 24. januar 18.00: Island – Norge (35-33)
Onsdag 27. januar 20.30: Spania – Norge (31-25)
Følg Dagsavisen på Facebook og Twitter!
Les også: – Tror vi kan reise normalt internasjonalt først fra våren 2022 (+)
Program gruppespill:
Onsdag 13. januar
18.00: Egypt – Chile (35-29)
Torsdag 14. januar
15.30: Hviterussland – Russland (32-32)
18.00: Slovenia – Sør-Korea (51-29)
18.00: Algerie – Marokko (24-23)
18.00: Østerrike – Sveits (25-28)
20.30: Norge – Frankrike (24-28)
20.30: Sverige – Nord-Makedonia (32-20)
20.30: Portugal – Island (25-23)
Fredag 15. januar
15.30: Qatar – Angola (30-25)
18.00: Tyskland – Uruguay (43-14)
18.00: Spania – Brasil (29-29)
18.00: Kroatia – Japan (29-29)
18.00: Argentina – Kongo (28-22)
20.30: Ungarn – Kapp Verde (34-27)
20.30: Tunisia – Polen (28-30)
20.30: Danmark – Bahrain (34-20)
Lørdag 16. januar
15.30: Hviterussland – Sør-Korea (32-24)
18.00: Russland – Slovenia (31-35)
18.00: Egypt – Nord-Makedonia (39-19)
18.00: Marokko – Portugal (20-33)
18.00: Østerrike – Frankrike (28-35)
20.30: Sveits – Norge (25-31)
20.30: Chile – Sverige (26-41)
20.30: Algerie – Island (24-39)
Søndag 17. januar
15.30: Qatar – Japan (31-29)
18.00: Kapp Verde – Tyskland (0-10) (Tyskland want på walkover)
18.00: Tunisia – Brasil (32-32)
18.00: Angola – Kroatia (20-28)
18.00: Argentina – Bahrain (24-21)
20.30: Ungarn – Uruguay (44-18)
20.30: Polen – Spania (26-27)
20.30: Kongo – Danmark (19-39)
Mandag 18. januar
15.30: Sør-Korea – Russland (26-30)
15.30: Nord-Makedonia – Chile (32-29)
18.00: Slovenia – Hviterussland (29-25)
18.00: Sverige – Egypt (24-23)
18.00: Portugal – Algerie (26-19)
18.00: Frankrike – Sveits (25-24)
20.30: Norge – Østerrike (38-29)
20.30: Island – Marokko (31-23)
Tirsdag 19. januar
15.30: Japan – Angola (30-29)
18.00: Uruguay – Kapp Verde (10-0) (Uruguay vant på walkover)
18.00: Spania – Tunisia (36-30)
18.00: Kroatia – Qatar (26-24)
18.00: Bahrain – Kongo (34-27)
20.30: Tyskland – Ungarn (28-29)
20.30: Brasil – Polen (23-33)
20.30: Danmark – Argentina (31-20)
Hovedrunden
Onsdag 20. januar
15.30: Sveits – Island (20-18)
15.30: Nord-Makedonia – Slovenia (21-31)
18.00: Frankrike – Algerie (29-26)
18.00: Russland – Egypt (23-28)
20.30: Portugal – Norge (28-29)
20.30: Sverige – Hviterussland (26-26)
Torsdag 21. januar
15.30: Japan – Argentina (24-28)
15.30. Uruguay – Polen (16-30)
18.00: Ungarn – Brasil (29-23)
18.00: Kroatia – Bahrain (28-18)
20.30: Danmark – Qatar (32-23)
20.30: Spania – Tyskland (32-28)
Fredag 22. januar
15.30: Sveits – Portugal (29-33)
15.30: Nord-Makedonia – Russland (20-32)
18.00: Egypt – Hviterussland (35-26)
18.00: Island – Frankrike (26-28)
20.30: Slovenia – Sverige (28-28)
20.30: Norge – Algerie (36-23)
Lørdag 23. januar
15.30: Qatar – Bahrain (28-23)
15.30: Uruguay – Spania (23-38)
18.00: Argentina – Kroatia (23-19)
18.00: Polen – Ungarn (26-30)
20.30: Japan – Danmark (27-34)
20.30: Tyskland – Brasil (31-24)
Søndag 24. januar
15.30: Hviterussland – Nord-Makedonia (30-26)
15.30: Algerie – Sveits (24-27)
18.00: Island – Norge (33-35)
18.00: Slovenia Egypt (25-25)
20.30: Portugal – Frankrike (23-32)
20.30: Russland – Sverige (30-24)
Mandag 25. januar
15.30: Bahrain – Japan (25-29)
15.30: Brasil – Uruguay (37-17)
18.00: Spania – Ungarn (36-28)
18.00: Argentina – Qatar (25-26)
20.30: Polen – Tyskland (23-23)
20.30: Danmark – Kroatia (38-26)
Onsdag 27. januar
Plasseringskamper
17.30: Kvartfinale: Egypt – Danmark (35-35) Danmark videre etter 4-5 på straffer.
20.30: Kvartfinale: Norge – Spania (26-31)
20.30: Kvartfinale: Sverige – Qatar (35-23)
20.30: Kvartfinale: Frankrike – Ungarn (35-32 etter ekstraomganger)
Fredag 29. januar
18.30: Semifinale: Sverige – Frankrike (32-26)
20.30: Semifinale: Danmark – Spania (35-33)
Søndag 31. januar
14.30: Bronsefinale: Frankrike – Spania (29-35)
18.30: Finale: Sverige –
PS! Du leser nå en åpen artikkel. For å få tilgang til alt innhold fra Dagsavisen, se våre abonnementstilbud her.