KFUM-trener Jørgen Isnes starter sesongen borte mot Jerv, og avslutter også sesongen mot Jerv. Da selvsagt på hjemmebane.
– Det at vi avslutter sesongen på hjemmebane er fint. Man vet aldri helt hvor man er på tabellen før siste serierunde, men forhåpentligvis er vi i en situasjon der vi har noe å kjempe for oss denne sesongen. Det er nesten hipp som happ hvem du møter først i Obos-ligaen, men vi slo Jerv på gresset der i fjor, så vi lever godt med det som åpningskamp, sier Jørgen Isnes til Dagsavisen.
For Groruds del åpner Eirik Kjønøs menn borte mot Ranheim, før de avslutter hjemme mot HamKam.
Fredag 30. april er det første møtet mellom Grorud og Kåffa, da på Grorud Arctic Match. Returkampen er torsdag 20. august i runde 20.
Slik er hele oppsettet:
Runde 1, tirsdag 6. april
Aalesund - Bryne, tirsdag 18:00, MAX
HamKam - Stjørdals-Blink, tirsdag 18:00, D+/ES+
Jerv - KFUM, tirsdag 18:00, D+/ES+
Ranheim - Grorud, tirsdag 18:00, D+/ES+
Sandnes Ulf - Start, tirsdag 20:00, ESN
Sogndal - Ull/Kisa, tirsdag 18:00, D+/ES+
Strømmen - Raufoss, tirsdag 18:00, D+/ES+
Åsane - Fredrikstad, tirsdag 18:00, D+/ES+
Runde 2, søndag/mandag 11./12. april
Bryne - Ranheim, mandag 18:00, D+/ES+
Fredrikstad - Sandnes Ulf, mandag 20:00, ESN
Grorud - Strømmen, mandag 18:00, D+/ES+
KFUM Oslo - HamKam, mandag 18:00, D+/ES+
Raufoss - Aalesund, mandag 18:00, D+/ES+
Start - Jerv, søndag 15:00, ESN
Stjørdals-Blink - Sogndal, mandag 18:00, D+/ES+
Ull/Kisa - Åsane, mandag 18:00, D+/ES+
Runde 3, søndag/mandag 18./19. april
Aalesund - KFUM Oslo, mandag 18:00, D+/ES+
HamKam - Grorud, mandag 18:00, D+/ES+
Jerv - Stjørdals-Blink, mandag 18:00, D+/ES+
Ranheim - Start, mandag 18:00, D+/ES+
Sandnes Ulf - Ull/Kisa, mandag 18:00, D+/ES+
Sogndal - Fredrikstad, mandag 20:00, ESN
Strømmen - Bryne, søndag 15:00, ESN
Åsane - Raufoss, mandag 18:00, D+/ES+
Runde 4, søndag/mandag 25./26. april
Bryne - HamKam, søndag 15:00, ESN
Fredrikstad - Jerv, mandag 18:00, D+/ES+
KFUM Oslo - Ull/Kisa, mandag 18:00, D+/ES+
Raufoss - Grorud, mandag 18:00, D+/ES+
Sogndal - Sandnes Ulf, mandag 18:00, D+/ES+
Start - Aalesund, mandag 20:00, ESN
Stjørdals-Blink - Åsane, mandag 18:00, D+/ES+
Strømmen - Ranheim, mandag 18:00, D+/ES+
Runde 5, fredag 30. april
Aalesund - Fredrikstad, fredag 20:00, D+/ES+
Grorud - KFUM Oslo, fredag 18:00, D+/ES+
HamKam - Strømmen, fredag 18:00, D+/ES+
Jerv - Bryne, fredag 18:00, D+/ES+
Ranheim - Sogndal, fredag 18:00, MAX
Sandnes Ulf - Raufoss, fredag 18:00, D+/ES+
Ull/Kisa - Stjørdals-Blink, fredag 18:00, D+/ES+
Åsane - Start, fredag 18:00, D+/ES+
Runde 6, mandag 3. mai
Bryne - Grorud, mandag 18:00, D+/ES+
Fredrikstad - HamKam, mandag 20:00, ESN
KFUM Oslo - Ranheim, mandag 18:00, D+/ES+
Raufoss - Jerv, mandag 18:00, D+/ES+
Sogndal - Aalesund, mandag 18:00, MAX
Start - Ull/Kisa, mandag 18:00, D+/ES+
Stjørdals-Blink - Sandnes Ulf, mandag 18:00, D+/ES+
Strømmen - Åsane, mandag 18:00, D+/ES+
Runde 7, søndag/mandag 9./10. mai
Aalesund - Stjørdals-Blink, mandag 18:00, D+/ES+
Bryne - KFUM Oslo, mandag 18:00, D+/ES+
Grorud - Start, mandag 18:00, D+/ES+
HamKam - Sogndal, mandag 20:00, ESN
Jerv - Strømmen, mandag 18:00, D+/ES+
Ranheim - Raufoss, mandag 18:00, D+/ES+
Ull/Kisa - Fredrikstad, søndag 15:00, ESN
Åsane - Sandnes Ulf, mandag 18:00, D+/ES+
Runde 8, lørdag 15. mai
Fredrikstad - Grorud, lørdag 18:00, D+/ES+
KFUM Oslo - Strømmen, lørdag 18:00, D+/ES+
Raufoss - HamKam, lørdag 20:00, ESN
Sandnes Ulf - Jerv, lørdag 18:00, D+/ES+
Sogndal - Åsane, lørdag 18:00, D+/ES+
Start - Bryne, lørdag 15:30, ESN
Stjørdals-Blink - Ranheim, lørdag 18:00, D+/ES+
Ull/Kisa - Aalesund, lørdag 18:00, MAX
Runde 9, tirsdag 25. mai
Aalesund - Åsane, tirsdag 18:00, D+/ES+
Bryne - Stjørdals-Blink, tirsdag 18:00, D+/ES+
Grorud - Sandnes Ulf, tirsdag 18:00, D+/ES+
HamKam - Ull/Kisa, tirsdag 18:00, MAX
Jerv - Sogndal, tirsdag 18:00, D+/ES+
KFUM Oslo - Raufoss, tirsdag 18:00, D+/ES+
Ranheim - Fredrikstad, tirsdag 20:00, ESN
Strømmen - Start, tirsdag 18:00, D+/ES+
Runde 10, søndag/mandag 30./31. mai
Fredrikstad - KFUM Oslo, mandag 18:00, D+/ES+
Raufoss - Bryne, mandag 18:00, D+/ES+
Sandnes Ulf - Aalesund, mandag 20:00, ESN
Sogndal - Strømmen, mandag 18:00, D+/ES+
Start - HamKam, søndag 15:00, ESN
Stjørdals-Blink - Grorud, mandag 18:00, D+/ES+
Ull/Kisa - Ranheim, mandag 18:00, D+/ES+
Åsane - Jerv, mandag 18:00, D+/ES+
Runde 11, lørdag 13. juni
Bryne - Sogndal, lørdag 15:00, D+/ES+
Grorud - Aalesund, lørdag 15:00, D+/ES+
HamKam - Åsane, lørdag 15:00, D+/ES+
Jerv - Ull/Kisa, lørdag 15:00, D+/ES+
KFUM Oslo - Start, lørdag 15:00, D+/ES+
Ranheim - Sandnes Ulf, lørdag 15:00, D+/ES+
Raufoss - Fredrikstad, lørdag 15:00, D+/ES+
Strømmen - Stjørdals-Blink, lørdag 15:00, D+/ES+
Runde 12, tirsdag 22. juni
Aalesund - Jerv, tirsdag 18:00, D+/ES+
Fredrikstad - Bryne, tirsdag 18:00, D+/ES+
Sandnes Ulf - HamKam, tirsdag 18:00, D+/ES+
Sogndal - Grorud, tirsdag 18:00, D+/ES+
Start - Raufoss, tirsdag 18:00, D+/ES+
Stjørdals-Blink - KFUM Oslo, tirsdag 18:00, D+/ES+
Ull/Kisa - Strømmen, tirsdag 18:00, D+/ES+
Åsane - Ranheim, tirsdag 18:00, D+/ES+
Runde 13, lørdag/søndag 26./27. juni
Bryne - Sandnes Ulf, søndag 15:00, D+/ES+
Grorud - Ull/Kisa, søndag 15:00, D+/ES+
HamKam - Aalesund, søndag 15:00, D+/ES+
KFUM Oslo - Åsane, søndag 15:00, D+/ES+
Ranheim - Jerv, søndag 15:00, D+/ES+
Raufoss - Sogndal, søndag 15:00, D+/ES+
Start - Stjørdals-Blink, søndag 15:00, D+/ES+
Strømmen - Fredrikstad, søndag 15:00, D+/ES+
Runde 14, torsdag 1. juli
Aalesund - Ranheim, torsdag 18:00, D+/ES+
Fredrikstad - Start, torsdag 18:00, D+/ES+
Jerv - HamKam, torsdag 18:00, D+/ES+
Sandnes Ulf - Strømmen, torsdag 18:00, D+/ES+
Sogndal - KFUM Oslo, torsdag 18:00, D+/ES+
Stjørdals-Blink - Raufoss, torsdag 18:00, D+/ES+
Ull/Kisa - Bryne, torsdag 18:00, D+/ES+
Åsane - Grorud, torsdag 18:00, D+/ES+
Runde 15, søndag/mandag 4./5. juli
Bryne - Åsane, mandag 18:00, D+/ES+
Fredrikstad - Stjørdals-Blink, mandag 18:00, D+/ES+
Grorud - Jerv, mandag 18:00, D+/ES+
KFUM Oslo - Sandnes Ulf, mandag 18:00, D+/ES+
Ranheim - HamKam, mandag 18:00, D+/ES+
Raufoss - Ull/Kisa, mandag 18:00, D+/ES+
Start - Sogndal, mandag 18:00, D+/ES+
Strømmen - Aalesund, mandag 18:00, D+/ES+
Runde 16, søndag 11. juli
Aalesund - Raufoss, søndag 15:00, D+/ES+
HamKam - Start, søndag 15:00, D+/ES+
Jerv - Fredrikstad, søndag 15:00, D+/ES+
Sandnes Ulf - Grorud, søndag 15:00, D+/ES+
Sogndal - Ranheim, søndag 15:00, D+/ES+
Stjørdals-Blink - Bryne, søndag 15:00, D+/ES+
Ull/Kisa - KFUM Oslo, søndag 15:00, D+/ES+
Åsane - Strømmen, søndag 15:00, D+/ES+
Runde 17, søndag/mandag 18./19. juli
Bryne - Aalesund, mandag 18:00, D+/ES+
Fredrikstad - Sogndal, mandag 18:00, D+/ES+
Grorud - Stjørdals-Blink, mandag 18:00, D+/ES+
Ranheim - Ull/Kisa, mandag 18:00, D+/ES+
Raufoss - Sandnes Ulf, mandag 18:00, D+/ES+
Start - KFUM Oslo, mandag 18:00, D+/ES+
Strømmen - Jerv, mandag 18:00, D+/ES+
Åsane - HamKam, mandag 18:00, D+/ES+
Runde 18, søndag 25. juli
Aalesund - Grorud, søndag 17:00, D+/ES+
HamKam - Bryne, søndag 17:00, D+/ES+
Jerv - Åsane, søndag 17:00, D+/ES+
KFUM Oslo - Fredrikstad, søndag 17:00, D+/ES+
Sandnes Ulf - Ranheim, søndag 17:00, D+/ES+
Sogndal - Raufoss, søndag 17:00, D+/ES+
Stjørdals-Blink - Strømmen, søndag 17:00, D+/ES+
Ull/Kisa - Start, søndag 17:00, D+/ES+
Runde 19, søndag/mandag 15./16. august
Bryne - Start, mandag 18:00, D+/ES+
Fredrikstad - Ull/Kisa, mandag 18:00, D+/ES+
Grorud - Sogndal, mandag 18:00, D+/ES+
Jerv - Sandnes Ulf, mandag 18:00, D+/ES+
Ranheim - Stjørdals-Blink, mandag 18:00, D+/ES+
Raufoss - KFUM Oslo, mandag 18:00, D+/ES+
Strømmen - HamKam, mandag 18:00, D+/ES+
Åsane - Aalesund, mandag 18:00, D+/ES+
Runde 20, torsdag 19. august
Aalesund - Strømmen, torsdag 18:00, D+/ES+
HamKam - Jerv, torsdag 18:00, D+/ES+
KFUM Oslo - Grorud, torsdag 18:00, D+/ES+
Ranheim - Åsane, torsdag 18:00, D+/ES+
Sandnes Ulf - Stjørdals-Blink, torsdag 18:00, D+/ES+
Sogndal - Bryne, torsdag 18:00, D+/ES+
Start - Fredrikstad, torsdag 18:00, D+/ES+
Ull/Kisa - Raufoss, torsdag 18:00, D+/ES+
Runde 21, søndag/mandag 22./23. august
Bryne - Ull/Kisa, mandag 18:00, D+/ES+
Grorud - Ranheim, mandag 18:00, D+/ES+
HamKam - Sandnes Ulf, mandag 18:00, D+/ES+
Jerv - Aalesund, mandag 18:00, D+/ES+
Raufoss - Start, mandag 18:00, D+/ES+
Stjørdals-Blink - Fredrikstad, mandag 18:00, D+/ES+
Strømmen - KFUM Oslo, mandag 18:00, D+/ES+
Åsane - Sogndal, mandag 18:00, D+/ES+
Runde 22, søndag 29. august
Aalesund - HamKam, søndag 18:00, D+/ES+
Fredrikstad - Raufoss, søndag 18:00, D+/ES+
KFUM Oslo - Stjørdals-Blink, søndag 18:00, D+/ES+
Ranheim - Strømmen, søndag 18:00, D+/ES+
Sandnes Ulf - Bryne, søndag 18:00, D+/ES+
Sogndal - Jerv, søndag 18:00, D+/ES+
Start - Åsane, søndag 18:00, D+/ES+
Ull/Kisa - Grorud, søndag 18:00, D+/ES+
Runde 23, søndag/mandag 12./13. september
Aalesund - Sogndal, mandag 18:00, D+/ES+
Bryne - Fredrikstad, mandag 18:00, D+/ES+
Grorud - Raufoss, mandag 18:00, D+/ES+
HamKam - KFUM Oslo, mandag 18:00, D+/ES+
Jerv - Ranheim, mandag 18:00, D+/ES+
Stjørdals-Blink - Start, mandag 18:00, D+/ES+
Strømmen - Sandnes Ulf, mandag 18:00, D+/ES+
Åsane - Ull/Kisa, mandag 18:00, D+/ES+
Runde 24, søndag/mandag 19./20. september
Fredrikstad - Strømmen, mandag 18:00, D+/ES+
KFUM Oslo - Bryne, mandag 18:00, D+/ES+
Ranheim - Aalesund, mandag 18:00, D+/ES+
Raufoss - Stjørdals-Blink, mandag 18:00, D+/ES+
Sandnes Ulf - Åsane, mandag 18:00, D+/ES+
Sogndal - HamKam, mandag 18:00, D+/ES+
Start - Grorud, mandag 18:00, D+/ES+
Ull/Kisa - Jerv, mandag 18:00, D+/ES+
Runde 25, lørdag-mandag 25.-27. september
Aalesund - Sandnes Ulf, mandag 18:00, D+/ES+
Bryne - Raufoss, mandag 18:00, D+/ES+
Grorud - Fredrikstad, mandag 18:00, D+/ES+
HamKam - Ranheim, mandag 18:00, D+/ES+
Jerv - Start, mandag 18:00, D+/ES+
Stjørdals-Blink - Ull/Kisa, mandag 18:00, D+/ES+
Strømmen - Sogndal, mandag 18:00, D+/ES+
Åsane - KFUM Oslo, mandag 18:00, D+/ES+
Runde 26, søndag/mandag 3./4. oktober
Fredrikstad - Åsane, mandag 18:00, D+/ES+
Grorud - Bryne, mandag 18:00, D+/ES+
KFUM Oslo - Aalesund, mandag 18:00, D+/ES+
Raufoss - Ranheim, mandag 18:00, D+/ES+
Sandnes Ulf - Sogndal, mandag 18:00, D+/ES+
Start - Strømmen, mandag 18:00, D+/ES+
Stjørdals-Blink - Jerv, mandag 18:00, D+/ES+
Ull/Kisa - HamKam, mandag 18:00, D+/ES+
Runde 27, søndag 17. oktober
Aalesund - Start, Søndag 14:00, D+/ES+
HamKam - Raufoss, søndag 14:00, D+/ES+
Jerv - Grorud, søndag 14:00, D+/ES+
Ranheim - KFUM Oslo, søndag 14:00, D+/ES+
Sandnes Ulf - Fredrikstad, søndag 14:00, D+/ES+
Sogndal - Stjørdals-Blink, søndag 14:00, D+/ES+
Strømmen - Ull/Kisa, søndag 14:00, D+/ES+
Åsane - Bryne, søndag 14:00, D+/ES+
Runde 28, søndag/mandag 24./25. oktober
Bryne - Jerv, mandag 18:00, D+/ES+
Fredrikstad - Aalesund, mandag 18:00, D+/ES+
Grorud - Åsane, mandag 18:00, D+/ES+
KFUM Oslo - Sogndal, mandag 18:00, D+/ES+
Raufoss - Strømmen, mandag 18:00, D+/ES+
Start - Ranheim, mandag 18:00, D+/ES+
Stjørdals-Blink - HamKam, mandag 18:00, D+/ES+
Ull/Kisa - Sandnes Ulf, mandag 18:00, D+/ES+
Runde 29, søndag 31. oktober
Aalesund - Ull/Kisa, søndag 14:00, D+/ES+
HamKam - Fredrikstad, søndag 14:00, D+/ES+
Jerv - Raufoss, søndag 14:00, D+/ES+
Ranheim - Bryne, søndag 14:00, D+/ES+
Sandnes Ulf - KFUM Oslo, søndag 14:00, D+/ES+
Sogndal - Start, søndag 14:00, D+/ES+
Strømmen - Grorud, søndag 14:00, D+/ES+
Åsane - Stjørdals-Blink, søndag 14:00, D+/ES+
Runde 30, lørdag 6. november
Bryne - Strømmen, lørdag 15:00, D+/ES+
Fredrikstad - Ranheim, lørdag 15:00, D+/ES+
Grorud - HamKam, lørdag 15:00, D+/ES+
KFUM Oslo - Jerv, lørdag 15:00, D+/ES+
Raufoss - Åsane, lørdag 15:00, D+/ES+
Start - Sandnes Ulf, lørdag 15:00, D+/ES+
Stjørdals-Blink - Aalesund, lørdag 15:00, D+/ES+
Ull/Kisa - Sogndal, lørdag 15:00, D+/ES+