Trikkeligaen
Kåffa henter angrepsspiller fra Raufoss: – Har vært ute etter han lenge
Selv om det ikke er overgangsvinduets siste dag i Norge, er Kåffa aktive på den siste dagen av det internasjonale overgangsvinduet. Etter å ha solgt Fredrik Dahl, hentes det nå inn en offensiv forsterkning.
Teodor Haltvik (blå buff) hadde sin første trening med nye lagkamerater på Ekeberg tirsdag. Her i dialog med trener Johannes Moesgaard.
KFUM Oslo
Etter at Andreas Gundersen ble hentet inn fra Levanger for å gi Thomas Klemetsen Jakobsen konkurranse på spissplass, styrker KFUM Oslo nå sitt offensive arsenal ekstra med å signere Teodor Haltvik fra Raufoss.
– Teodor er en spiller vi har ønsket å signert lenge. Helt siden Stian Sortevik ga seg, har vi fulgt med på han og sett om vi kan få han inn. Vi har ventet litt på den muligheten her, og når den endelig kom var vi raskt ute med å få til noe der, sier KFUMs sportssjef Daniel Fredheim Holm til Dagsavisen.
– Gleder meg veldig