Helgens TV-sport minutt for minutt

Håndball-EM, verdenscup i langrenn, Erling Braut Haalands tyske debut og Liverpool - Manchester United er høydepunktene i en massiv sportshelg.

SØNDAG 19.1

05.00: Golf, Asian Tour, Singapore Open, finalerunde. (Viasport Golf)

08.00: Golf, Abu Dhabi Golf Championship. (Viasat Golf)

08.00: Hopp, verdenscup kvinner (7 av 21) i Zao, Japan (HS102). (NRK1)

09.15: Aking, verdenscup for menn fra Lillehammer, 1. omgang. (Eurosport Norge)

10.15: Alpint, verdenscup menn i Wengen, Sveits: Slalåm, 1. omgang. (TV2, SVT1)

11.10: Langrenn, verdenscup i Nove Mesto, Tsjekkia, jaktstart: 10 km fri teknikk kvinner. Resultatet fra lørdagens renn bestemmer rekkefølge søndag. (NRK1, Eurosport Norge)

11.45: Alpint, verdenscup kvinner i Sestriere, Italia: Parallellstorslalåm, 2 av 3. (NRK2, Eurosport Norge)

12.15: Skiskyting, Verdenscup i Ruhpolding, Tyskland, jaktstart: 10 km kvinner. (NRK1, Eurosport 1)

13.00: Fotball, engelsk mesterskapsserie, Nottingham Forest – Luton Town. (Viasport2)

13.00: Fotball, engelsk Super League kvinner, Birmingham City – Manchester City. (Viasport3)

13.00: Langrenn, verdenscup i Nove Mesto, Tsjekkia, jaktstart: 15 km fri teknikk menn. (NRK1, Eurosport Norge)

13.15: Alpint, verdenscup menn i Wengen, Sveits: Slalåm, 2. omgang. (TV2, SVT2)

13.30: Bobsleigh, IBSF verdenscup fra Innsbruck. (Viasport1)

14.00: Håndball, EM-sluttspillet menn, hovedrunden, 2. runde, Portugal – Island fra Malmö. (TV3)

14.00: Ishockey, GET-ligaen, Narvik – Sparta. (TV2 Sport1)

14.30: Skiskyting, verdenscup i Ruhpolding, Tyskland, jaktstart: 12,5 km menn. (NRK1, Eurosport 1)

14.30: Fotball, nederlandsk æresdivisjon, Ajax – Sparta Rotterdam. (Viasport+)

15.00: Fotball, engelsk Super League kvinner, Arsenal – Chelsea. (Viasport2)

15.00: Fotball, engelsk Premier League, Burnley – Leicester City fra Turf Moor. (TV2 Sport Premium)

15.10: Hopp, verdenscup menn (15 av 30) i Titisee-Neustadt, Tyskland (HS142). (NRK1, Eurosport 1)

15.30: Fotball, tysk 1. Bundesliga, Hertha Berlin – Bayern München fra Olympiastadion. (Viasport1)

16.15: Håndball, EM-sluttspillet for menn, hovedrunden gruppe II, 2. runde: Slovenia – Ungarn fra Malmö. (TV3)

16.30: Ishockey, GET-ligaen, Grüner – Manglerud Star fra Grünerhallen. (TV2 Sport1)

17.00: Fristil, verdenscup freestyle hopp fra Moskva. (Eurosport Norge)

17.30: Fotball, engelsk Premier League, Liverpool – Manchester United fra Anfield. United tok poeng fra Liverpool på Old Trafford, her også? (TV2 Sport Premium)

18.00: Fotball, tysk 1. Bundesliga, SC Paderborn – Bayer 04 Leverkusen. (Viasport1)

18.00: Fotball, belgisk eliteserie, Jupiler League Anderlecht – Club Brugge. (Viasport3)

18.30: Håndball, EM-sluttspillet menn, hovedrunden gruppe II, 2. runde: Norge – Sverige fra Malmö. (TV3)

18.30: Ishockey, NHL, Pittsburgh Penguins – Boston Bruins. (SVT2, Viasport2)

20.30: Aking, verdenscup i Lillehammer, 1. omgang kvinner. (Eurosport 1)

20.55: Fotball, fransk cup, Lorient – Paris Saint-Germain. (Viasport1)

21.00: Fotball, spansk La Liga, Barcelona – Granada. (TV2 Sport1)

21.30: Aking, verdenscup fra Lillehammer, 1. omgang menn. (Eurosport1)

23.00: Golf, PGA-turneringen The American Express. (Eurosport Norge)

23.00: Ishockey, NHL, Carolina Hurricanes – New York Islanders. (Viasport1)

01.00: Ishockey, NHL, New York Rangers – Columbus Blue Jackets. (Viasport2)