Disse leder de forskjellige utvalgene i Stavanger

Her er oversikten over hvem som er med og hvem som leder de forskjellige utvalgene i nye Stavanger kommune.

Kommunalutvalgets medlemmer:

Kari Nessa Nordtun (Ap)

Dagny Sunnanå Hausken (Sp)

Dag Mossige (Ap)

Frode Myrhol (FNB)

Daria Maria Johnsen (MDG)

John Peter Hernes (H)

Sissel Knutsen Hegdal (H)

Leif Arne Moi Nilsen (Frp)

Henrik Halleland (KrF)

Stavanger formannskap:

Kari Nessa Nordtun        Leder    AP

Dagny Sunnanå Hausken             Nestleder           SP

Dag Mossige      Medlem              AP

Sølvi Ona Gjul   Medlem              AP

Arnt-Heikki Steinbakk   Medlem              AP

Farhia B. Nur     Medlem              AP

Frode Myrhol    Medlem              FNB

Leif Høybakk     Medlem              FNB

Daria Maria Johnsen      Medlem              MDG

Mimir Kristjansson         Medlem              RØDT

Eirik Faret Sakariassen  Medlem              SV

John Peter Hernes         Medlem              H

Sissel Knutsen Hegdal   Medlem              H

Kristen Høyer Mathiassen          Medlem              H

Elin Scanke         Medlem              H

Leif Arne Moi Nilsen      Medlem              FrP

Christine E. Hartvigsen  Medlem              FrP

Henrik Halleland              Medlem              KrF

Jan Erik Søndeland         Medlem              V

Utvalg for arbeidsliv og lønn:

Mimir Kristjanson           Leder    RØDT

Dag Mossige      Nestleder           AP

Cecilie Christ      Medlem              AP

Morten Malmin               Medlem             FNB

Ingrid Vikse        Medlem              SV

Frank Arild Normannseth            Medlem              H

Bente Gudmestad          Medlem              H

Christine E. Hartvigsen  Medlem              FrP

Jan Erik Søndeland         Medlem              V

Utvalg for by og samfunnsutvikling:

Frode Myrhol    Leder    FNB

Anders F. Bentsen          Nestleder           AP

Farhia B. Nur     Medlem              AP

Viivika Ramsland             Medlem              FNB

Thomas Bendiksen         Medlem              MDG

Sara Nustad Mauland    Medlem              RØDT

John Peter Hernes         Medlem              H

Cille Ihle              Medlem              H

Jarl Endre Egeland          Medlem              H

Mats Danielsen                Medlem              FrP

Kjartan Alexander Lunde            Medlem              V

Utvalg for miljø og utbygging:

Rune Askeland Leder    MDG

Linda S. Krüger Nestleder           AP

Benedicte Solaas             Medlem              AP

Håkon Fossmark              Medlem              MDG

Lars Peter Endresen      Medlem              FNB

Birger Wikre Hetland     Medlem              SP

Egil Olsen            Medlem              H

Ingebjørg Folgerø           Medlem              H

Leif Arne Moi Nilsen      Medlem              FrP

Grete Kvalheim               Medlem              FrP

Jan Erik Søndeland         Medlem              V

Utvalg for helse og velferd:

Sølvi Ona Gjul   Leder    AP

Kjersti Dybvig    Nestleder           RØDT

Ayub Mukhtar  Medlem              AP

Sverre Uhlving  Medlem              AP

Leif Høybakk     Medlem              FNB

Ingrid Kristine Aspli        Medlem              SV

Sissel Knutsen Hegdal   Medlem              H

Nils Petter Flesjå             Medlem              H

Kari Raustein     Medlem              H

Anne Kristin Vik Bruns  Medlem              KRF

Karl W. Sandvig Medlem              PP

Utvalg for oppvekst og utdanning:

Eirik Faret Sakariassen  Leder    SV

Daria Maria Johnsen      Nestleder           MDG

Frode Berge      Medlem              AP

Ida Bøe Medlem              AP

Lotte Hansgaard              Medlem              AP

Jone Andersen Medlem              FNB

Erlend Jordal     Medlem              H

Nina Ørnes         Medlem              H

Kristoffer Sivertsen        Medlem              FRP

Mette Vabø       Medlem              V

Marie Ljones Brekke     Medlem              KRF

Utvalg for kultur, idrett og samfunnsdialog:

Arnt-Heikki Steinbakk   Leder    AP

Bjarne Kvadsheim          Nestleder           SP

Ine Haver            Medlem              AP

Øyvind Jacobsen             Medlem              AP

Stian Tjensvold Medlem              FNB

Ingeborg Sanner             Medlem              RØDT

Kjell Erik Grøsfjeld          Medlem              H

Stine Emilsen    Medlem              H

Morten L. Asbjørnsen   Medlem              H

Tor Bernhard Harestad Medlem              FRP

Ann Kristin Vik Bruns     Medlem              KRF