Kommunalutvalgets medlemmer:
Kari Nessa Nordtun (Ap)
Dagny Sunnanå Hausken (Sp)
Dag Mossige (Ap)
Frode Myrhol (FNB)
Daria Maria Johnsen (MDG)
John Peter Hernes (H)
Sissel Knutsen Hegdal (H)
Leif Arne Moi Nilsen (Frp)
Henrik Halleland (KrF)
Stavanger formannskap:
Kari Nessa Nordtun Leder AP
Dagny Sunnanå Hausken Nestleder SP
Dag Mossige Medlem AP
Sølvi Ona Gjul Medlem AP
Arnt-Heikki Steinbakk Medlem AP
Farhia B. Nur Medlem AP
Frode Myrhol Medlem FNB
Leif Høybakk Medlem FNB
Daria Maria Johnsen Medlem MDG
Mimir Kristjansson Medlem RØDT
Eirik Faret Sakariassen Medlem SV
John Peter Hernes Medlem H
Sissel Knutsen Hegdal Medlem H
Kristen Høyer Mathiassen Medlem H
Elin Scanke Medlem H
Leif Arne Moi Nilsen Medlem FrP
Christine E. Hartvigsen Medlem FrP
Henrik Halleland Medlem KrF
Jan Erik Søndeland Medlem V
Utvalg for arbeidsliv og lønn:
Mimir Kristjanson Leder RØDT
Dag Mossige Nestleder AP
Cecilie Christ Medlem AP
Morten Malmin Medlem FNB
Ingrid Vikse Medlem SV
Frank Arild Normannseth Medlem H
Bente Gudmestad Medlem H
Christine E. Hartvigsen Medlem FrP
Jan Erik Søndeland Medlem V
Utvalg for by og samfunnsutvikling:
Frode Myrhol Leder FNB
Anders F. Bentsen Nestleder AP
Farhia B. Nur Medlem AP
Viivika Ramsland Medlem FNB
Thomas Bendiksen Medlem MDG
Sara Nustad Mauland Medlem RØDT
John Peter Hernes Medlem H
Cille Ihle Medlem H
Jarl Endre Egeland Medlem H
Mats Danielsen Medlem FrP
Kjartan Alexander Lunde Medlem V
Utvalg for miljø og utbygging:
Rune Askeland Leder MDG
Linda S. Krüger Nestleder AP
Benedicte Solaas Medlem AP
Håkon Fossmark Medlem MDG
Lars Peter Endresen Medlem FNB
Birger Wikre Hetland Medlem SP
Egil Olsen Medlem H
Ingebjørg Folgerø Medlem H
Leif Arne Moi Nilsen Medlem FrP
Grete Kvalheim Medlem FrP
Jan Erik Søndeland Medlem V
Utvalg for helse og velferd:
Sølvi Ona Gjul Leder AP
Kjersti Dybvig Nestleder RØDT
Ayub Mukhtar Medlem AP
Sverre Uhlving Medlem AP
Leif Høybakk Medlem FNB
Ingrid Kristine Aspli Medlem SV
Sissel Knutsen Hegdal Medlem H
Nils Petter Flesjå Medlem H
Kari Raustein Medlem H
Anne Kristin Vik Bruns Medlem KRF
Karl W. Sandvig Medlem PP
Utvalg for oppvekst og utdanning:
Eirik Faret Sakariassen Leder SV
Daria Maria Johnsen Nestleder MDG
Frode Berge Medlem AP
Ida Bøe Medlem AP
Lotte Hansgaard Medlem AP
Jone Andersen Medlem FNB
Erlend Jordal Medlem H
Nina Ørnes Medlem H
Kristoffer Sivertsen Medlem FRP
Mette Vabø Medlem V
Marie Ljones Brekke Medlem KRF
Utvalg for kultur, idrett og samfunnsdialog:
Arnt-Heikki Steinbakk Leder AP
Bjarne Kvadsheim Nestleder SP
Ine Haver Medlem AP
Øyvind Jacobsen Medlem AP
Stian Tjensvold Medlem FNB
Ingeborg Sanner Medlem RØDT
Kjell Erik Grøsfjeld Medlem H
Stine Emilsen Medlem H
Morten L. Asbjørnsen Medlem H
Tor Bernhard Harestad Medlem FRP
Ann Kristin Vik Bruns Medlem KRF