Slik spilles 1. runde i cupen

Sprint-Jeløy får besøk av et eliteserielag på Bellevue, mens MFK gjester en divisjonskollega.

Torsdag ble oppsettet for første runde i cupen offentligjort.

Både Sprint-Jeløy og Moss FK er med i turneringen.

Førstnevnte spiller mot Sarpsborg 08 på Bellevue, mens Moss FK skal møte Lyn på bortebane.

Kampene spilles onsdag 1. mai kl. 18:00.

Her er hele oppsettet:

1. Kvik Halden – Lokomotiv Oslo

2. Sparta Sarpsborg – Fredrikstad

3. Kråkerøy – Grorud

4. Sprint Jeløy – Sarpsborg 08

5. Follo – Bærum

6. Nordstrand – KFUM Oslo

7. Oppsal – Ullern

8. Lyn – Moss

9. Heming – Stabæk

10. Ready – Skeid

11. Gjelleråsen – Lillestrøm

12. Skjetten – Lørenskog

13. Eidsvold Turn – Frigg

14. Ottestad – Hamkam

15. Toten – Raufoss

16. Gjøvik/Lyn – Ull/Kisa

17. Faaberg – Vålerenga​​​ (spilles 2. mai)

18. Nybergsund IL – Kongsvinger

19. Brumunddal – Elverum

20. Hønefoss – Mjøndalen​​​ (spilles 1. mai kl. 19:35)

21. Åssiden – Kjelsås

22. Vestfossen – Asker

23. Ørn Horten – Pors

24. FK Tønsberg – Sandefjord

25. Flint – Strømsgodset

26. Fram – Start​​​

27. Storm – Odd (​​​​spilles 2. mai)

28. Donn – Notodden

29. Fløy – Jerv

30. Vindbjart – Arendal

31. Frøyland – Viking​​​​ (spilles 2. mai)

32. Ålgård – Bryne

33. Brodd – Egersunds

34. Hinna – Sola

35. Madla – Sandnes Ulf

36. Åkra – Haugesund

37. Vard Haugesund – Vidar

38. Frøya – Nest Sotra

39. Fyllingsdalen – Fana

40. Arna Bjørnar – Brann

41. Lysekloster – Sotra

42. Bergen Nord – Åsane

43. Fjøra – Florø

44. Stryn – Sogndal

45. Bergsøy – Aalesund

46. Herd – Kristiansund

47. Spjelkavik – Brattvåg

48. Eide Omegn – Molde

49. Træff – Hødd

50. Sunndal – Byåsen

51. NTNUI – Nardo

52. Kolstad – Levanger

53. Trygg/Lade – Tiller

54. Verdal – Stjørdals/Blink

55. Rørvik – Rosenborg

56. Steinkjer – Ranheim

57. Åga – Bodø Glimt

58. Junkeren – Strømmen

59. Melbo – Mjølner

60. Skjervøy – TUIL

61. Bardufoss/Landsås – Harstad

62. Fløya – Senja

63. Porsanger – Alta

64. Norild – Tromsø