Annonse

Kontakt

Besøksadresse: Grubbegata 6, Oslo
Postadresse redaksjonen: Postboks 1183 Sentrum, 0107 Oslo
Telefon sentralbord: 22 99 80 00

Dagsavisens Kundesenter

Postadresse kundesenteret: c/o Mediaconnect AS, Postboks 265 Økern, 0510 Oslo
Telefon: 22 99 80 50
Åpningstider: Hverdager 08.00-16.00 og lørdager 08.00-12.00
Abonnement: 22 99 80 50
Annonse: 22 99 80 20

Annonse bestilling

Åpningstider: Hverdager 08.00 - 16.00
Epost: annonsebestilling@dagsavisen.no

Kontakt redaksjonen;

Dagsavisen

Generelle nyhetstips: samfunn@dagsavisen.no
eller 22 99 81 30
Tips til nettredaksjonen: nettredaksjonen@dagsavisen.no

Nyheter og politikk:

Redaksjonssjef samfunn, Trine Andreassen:
trine.andreassen@dagsavisen.no

Utenriks:

Reportasjeleder Iselin S. Møller 
iselin.moller@dagsavisen.no

Kultur og helg:

Kulturredaktør Mode Steinkjer
mode.steinkjer@dagsavisen.no

Sport:

Leder for sportsavdelingen
Reidar Sollie
reidar.sollie@dagsavisen.no

Debatt:

Debattinnlegg sendes til debatt@dagsavisen.no
Debattleder: Vidar Kvalshaug
vidar.kvalshaug@dagsavisen.no
90 89 86 99

Digital og Oslo:

Digital- og avdelingsleder David Stenerud
david.stenerud@dagsavisen.no
934 44 298

Jubilanter:

Tekst om jubilanter sendes til personalia@dagsavisen.no

Moss Dagblad

Reportasjeleder Elisabeth Skovly

elisabeth.skovly@dagsavisen.no
473 28 978

Journalist Kenneth Stensrud

kenneth.stensrud@dagsavisen.no
22 99 80 27 or 452 76 235

Dagsavisen Fremtiden

Reportasjeleder Katrine Strøm

Katrine.strom@dagsavisen.no
Telefon sentralbord: 22 99 81 06

Journalist Pernille Vestengen

Pernille.vestengen@dagsavisen.no
Telefon sentralbord: 22 99 81 05